Ballina Bota Puthni 50 orë makinën dhe është e juaja , konkursi i çuditshëm...

Puthni 50 orë makinën dhe është e juaja , konkursi i çuditshëm i KIA

Kompnia gjigante e makinave KIA, ka organizuar një konkurs të pabesueshëm dhe jashtë cdo barriere.

Konkursi konsistonte në puthjen e një makine të KIA më shumë se 50 orë dhe nëse një person arrinte ta kalonte këtë rekord shpallej fitues i makinës. Në garë morën pjesë 20 persona dhe fituese u shpall një femër 30 vjeçare nga Teksasi.

Dilni Jayasuriya 30-vjeçe nga Teksasi, ka fituar në garën që e kishte organizuar kompania e njohur e veturave KIA. 30 -vjeçarja ka fituar KIA SportAGE.

Panik në SHBA/ Nxënësi 8 vjeçar shkon në shkollë me armë, arsyeja do t’ju habisë

Kaos pas sulmit në Mal të Zi, “blindohet” Ambasada amerikane në Tiranë

Kapen me 29 kg heroinë, pranga shqiptarit dhe 2 grekëve

EMRI/ Ishte kthyer në makthin e Kishës së Laçit, kapet “skifteri” që grabiti tre herë objektin e kultit

VIDEO/ Berisha i nxjerr emrin: Ju tregoj se kush është ministri i Ramës që luan me diamante

“Dikur vije në Kishë, tani je ushtar i ‘të fortëve’ me X6”, kujt ia drejton këtë letër Dom Gjergj Meta

Aksidenti tragjik në autostradë, policia jep detaje: Vajza e re po kthehej nga porti, çfarë iu gjet në portofol

Italia kërkesa për punonjës sezonal, 18 mijë vende në 2018 në bujqësi e turizëm…edhe për shqiptarët

Panik në Mal të Zi, sulmohet ambasada amerikane, agresori hedh veten në erë

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, humbin jetën dy persona. Zhduket drejtuesi i “Benz-it” (Emrat)

Artikulli paraprakMos paguani më internet, BE hap rrugën drejt internetit falas
Artikulli tjetërGaleri foto / Arkitektura madhështore në Lindje të mesme