Ballina Bota Refuzoi t’i jepte para disa të rinjve, goditet me thikë 40-vjeçari (FOTO)

Refuzoi t’i jepte para disa të rinjve, goditet me thikë 40-vjeçari (FOTO)

Numri i vrasjes në Londrë ka arritur në 69 persona për këtë vit, pasi natën e kaluar një shofer mallrash u godit me thikë për vdekje.

40-vjeçari u shpall i vdekur në vendin e ngjarjes në një rrugë në Chelsea, West London, ku dikur jetonte aktori Hugh Grant, shtëpia e të cilit ka një vlerë prej 1.6 milion euro.

Mika Simmons, një aktore që ka qenë në aksidentin e BBC-së dhe Unforgotten e ITV, tha se burri ‘refuzoi t’u jepte disa të rinjve të tjerë disa para’.

Simmons, 42 vjeç, i cili gjithashtu është shfaqur në Creekin e Francës të ITV-së, shkruajti në Twitter pak para mesnatës: “Një person me ngjyrë sapo është therur për vdekje jashtë banesës sime.

Policia po vazhdon hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve dhe nxjerrjen e tyre para drejtësisë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook