Ballina Bota “Rich Parents of Instagram” lënë pas dore fëmijët e tyre, ja jeta...

“Rich Parents of Instagram” lënë pas dore fëmijët e tyre, ja jeta e shfrenuar që bëjnë me paratë

Ja si ‘Rich Parents of Instagram’ nuk kujdesen për fëmijët e tyre dhe shpenzojnë paratë për të plotësuar qejfet e tyre.

Pas suksesit të “Rich Kids” të Instagram-it në Dubai, Vietnam, Rusi, prindërit e tyre po hyjnë në Insta-fame me llogarinë e tyre të “Rich Parents of Instagram”, të cilët mburren me jetën që bëjnë tek mbi 60.000 ndjekësit që kanë.

Faqja tregon jetët e pabesueshme të prindërve të pasur dhe fëmijët e tyre, por fëmijët duket të jenë të humbur nga vëmendja në shumë prej fotove të paraqitura.

Ata mund të kenë ndihma pa fund dhe dadot që i shoqërojnë ata në pushime, por “Fëmijët Rich of Instagram” janë ende vetëm fëmijë, në fund të fundit.

Ja prindërimi i tyre ‘i keq’ duhet thënë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook