Ballina Bota Rruhet “femra më leshatore në botë”, ja pamja e saj e re

Rruhet “femra më leshatore në botë”, ja pamja e saj e re

Adoleshentja e emëruar dikur si “Gruaja Më Leshatore Në Botë”, ka zbuluar se është martuar me ‘dashurinë e jetës së saj’, dhe tani ka vendosur që ta rruajë fytyrën e saj.

Supatra ‘Naty’ Susuphan nga kryeqyteti i Tajlandës, Bangkoku, ka paraqitur fytyrën e saj të re pa qime në rrjete sociale, në fotografi përplot dashuri me burrin e saj të ri.

Ajo vuan nga një gjendje ekstremisht e rallë gjenetike, e quajtur “Ambras Syndrome”, po ashtu e njohur si “Werewolf Syndrome”, një formë e hipertrikozës, që shkakton rritje të tepërt të qimeve trupore.

Më poshtë mund ta shihni ndryshimin që ka ndodhur me transformimin e Naty-t:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook