Ballina Bota Rruhet “femra më leshatore në botë”, ja pamja e saj e re

Rruhet “femra më leshatore në botë”, ja pamja e saj e re

Adoleshentja e emëruar dikur si “Gruaja Më Leshatore Në Botë”, ka zbuluar se është martuar me ‘dashurinë e jetës së saj’, dhe tani ka vendosur që ta rruajë fytyrën e saj.

Supatra ‘Naty’ Susuphan nga kryeqyteti i Tajlandës, Bangkoku, ka paraqitur fytyrën e saj të re pa qime në rrjete sociale, në fotografi përplot dashuri me burrin e saj të ri.

Ajo vuan nga një gjendje ekstremisht e rallë gjenetike, e quajtur “Ambras Syndrome”, po ashtu e njohur si “Werewolf Syndrome”, një formë e hipertrikozës, që shkakton rritje të tepërt të qimeve trupore.

Më poshtë mund ta shihni ndryshimin që ka ndodhur me transformimin e Naty-t:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakVIDEO/ Pamje shokuese, mjekët i shtypin fytyrën foshnjës së sëmurë të porsalindur, por i bëjnë “gropën” vetes
Artikulli tjetërTronditet Italia, babai maqedonas vret djalin 5-vjeçar