Ballina Bota Shpërthen Donald Trump: Mediat janë armiku i popullit amerikan

Shpërthen Donald Trump: Mediat janë armiku i popullit amerikan

SHPËRNDAJE

Presidenti i Amerikës, Donald Trump ka shpërthyer ndaj disa mediave kryesore në vend ku publikoi një listë që sipas tij janë media fallco.

Ky lajm u bë i ditur nëpërmjet një postimi në faqen e Twitter të Donald Tump, ku ai shprehet:

“Lajmet e rreme të (NYT, NBC, ABC, CBS dhe CNN) nuk jam armiku im, por armiku i popullit të Amerikës.”

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprak“Horror” në familjen shqiptare në Itali, burri ther gruan
Artikulli tjetërJa cilat janë 50 detyrat e tmerrshme të lojës vdekjeprurëse “Balena Blu”