Ballina Bota “Si e zbulova burrin tim pedofil”, deputetja rrëfen momentin e vështirë

“Si e zbulova burrin tim pedofil”, deputetja rrëfen momentin e vështirë

Një deputete e parlamentit australian ka rrëfyer momentin e vështirë se si ka zbuluar se burri i saj ishte pedofil.

Bashkëshorti i saj është akuzuar për pedofili në Australi.

Rachel Carling, anëtare e parlamentit të shtetit të Viktorias, ka treguar se në shtëpinë e saj kishte gjetur një koleksion videosh me marrëdhënie intime me të mitur.

“Pasi i zbulova u largova menjëherë nga shtëpia. Edhe pse i zbulova para një viti, ai nuk pranonte të divorcoheshim”, ka thënë ajo.

Pasi ka dalë publikisht për mediat vendase, ajo u shpreh se që prej asaj dite nuk kishte folur më, pasi nuk dëshironte që të ndikonte në vendimin e Gjykatës.

“Kurrë nuk e kisha kuptuar që im shoq kishte varësi për filmat me pullë të kuqe me mitur. Nuk ka shfaqur shenja pedofilie. Ka qenë një bashkëshort dhe baba i mirë për djalin tonë, por ky zbulim është shumë i rëndë”, ka rrëfyer më tej deputetja australiane.