Ballina Bota Sulmi i Londrës/ Dalin momentet e arrestimit të agresorit (Foto+Video)

Sulmi i Londrës/ Dalin momentet e arrestimit të agresorit (Foto+Video)

SHPËRNDAJE

This slideshow requires JavaScript.

Pasi një ditë më parë ndodhi krimi ku një person me fugon ka shkuar drejt një turme me besimtarë musliman dhe ka shtypur 12 vet duke i lënë të plagosur dhe njërin e ka vrarë dalin momentet e arrestimit të këtij agresori.

Comments

comments