Ballina Bota Sulmi në Mancester Arena , ja momentet e tmerrit nga një video...

Sulmi në Mancester Arena , ja momentet e tmerrit nga një video e regjistruar shumë pranë vendit të shpërthimit (VIDEO)

 

Sulmi terrorist në Mancester Arena , ne koncertin e këngëtares Ariana Grande që tronditi Anglinë por dhe mbarë botën që la të vdekur 22 persona , ndër ta dhe një vajzë vetëm 8 vjeç ishte vërtetë një sulm i pamëshirshëm.

Ishte një koncert i cili ishte i shumëpritur për fansat e Ariana Grande-s në Angli. Nga një koncert plot energji dhe entuziazëm papritmas kthehet në një tragjedi.

Por si ishte gjendja në momentet e tmerrit pas shpërthimit vetëvrasës të atentatorit terrorist ? Njerëz që vrapojnë, të traumatizuar, shumica fëmijë dhe adoleshent, disa të plagosur e të tjerë të shtrirë ne tokë dhe mes tyre dhe viktimat e pafajshme.

“Dualajm.com” publikon videon e tmerrit në ambjentet e brendshme të “Mancester Arena” , ku po zhvillohej koncerti.

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakTransplanti i parë i kokës , për herë të parë në dhjetor të këtij viti (VIDEO)
Artikulli tjetërBombë në makinën e ish-kryemistrit grek , plagoset Papademos