Ballina Bota “Me syze në kokë dhe e veshur me rozë”, Megan shfaq format...

“Me syze në kokë dhe e veshur me rozë”, Megan shfaq format e saj fantastike në disa poza

Ajo është femra e cila ka mahnitur vilën e ishullit të Dashurisë.

Dhe Megan Barton-Hanson provoi pse, ndërsa ajo bëri një set fotosh për faqen e modelimit Sixty 6 Magazine.

Megan nuk dukej paksa sensacionale në çastet mahnitëse pasi të brendshmet rozë ishin vetëm për të mbrojtur modestinë e saj me zemrat e vendosura strategjikisht.

Ajo shfaqet sportive me një palë syze dhe me bikini rozë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook