Ballina Bota VIDEO +18/ Festa e çmendur brenda jahtit të orgjive para se personat...

VIDEO +18/ Festa e çmendur brenda jahtit të orgjive para se personat e gjendur në të, të përfundonin në pranga

Një udhërrëfyes turistik nga Australia është arrestuar, pasi akuzohet se është organizuesi i festave të çmendura, dhe orgjive në jaht me vajza tajlandeze.

49-vjeçari, Stephen Allan Carpenter u arrestua në Saraburi, Tajlandë, pasi u arratis nga kryeqytetin e njohur seksual në Pattaya dhe u fsheh.

Video e marrë nga persona të panjohur tregon burrat që filmojnë me telefonat e tyre celularë, ndërsa gratë aziatike kryejnë akte seksuale.

Videoja e marrë nga brenda një orgjie të jahteve tregon meshkuj që shikojnë dy gra të reja tajlandeze që kryejnë një shfaqje seksuale.

Shihet që meshkujt janë duke qeshur dhe duke fotografuar vajzat ndërkohë dëgjojnë Rolling Stones.

Vajzat e tjera në jaht, ulen në prehërin e meshkujve dhe angazhohen me burrat ndërsa jahti është ankoruar në brigjet e Pattaya, Tajlandë, një destinacion famëkeq seksi.

Në dhjetor të vitit të kaluar, Carpenter dyshohet se reklamoi biznesin e tij në llogarinë e tij në Facebook, duke ofruar udhëtime të varkave të licencuara me prostituta për 1.500 dollarë australianë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook