Ballina Bota VIDEO/ Dreri tenton të kalojë rrugën ku po kalonte tufa e luanëve,...

VIDEO/ Dreri tenton të kalojë rrugën ku po kalonte tufa e luanëve, por shkon tek ta si “cjapi te kasapi”

Një video virale e filmuar në Afrikën e Jugut tregon momentin kur një grup luanësh po ecnin në rrugë kur papritur drejt tyre drejtohet një dre i ri.

Duke tentuar për të kapërcyer rrugën me krenari, dreri përfundoi si “cjapi tek kasapi” në mesin e luanëve.

Të “favorizuar” nga fati që i trokiti në derë, luanët nuk humbën shumë kohë dhe as energji për të kapur prenë e tyre të rradhës.

Dreri u kap menjëherë nga katër luanët dhe pavarësisht përpjekjes së tij për të ikur, ata e shqyen brenda pak minutash. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookLAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakVIDEO/ Rrëfimi prekës i shqiptarit që gatoi për Mbretëreshën e Anglisë
Artikulli tjetërFruti që i jep fund pagjumësisë dhe nxit funksionimin e trurit brenda pak minutave, por jo vetëm