Ballina Bota Video + Foto/ Filmimet në makinë marrin sërish jetë, 3 të vdekur...

Video + Foto/ Filmimet në makinë marrin sërish jetë, 3 të vdekur në Indi nga përplasja tragjike

Regjistrimet në video gjatë momentit që udhëtojmë janë vërtetë të dëmshme madje shume të rrezikshme për këdo që nget makinën teksa sot kemi zbuluar një tjetër fatkeqsi ku 3 të rinj kanë humbur jetën dhe vetëm njëri prej tyre ka arritur të shpëtojë.

Ata udhëtonin me makinën e shokut të tyre teksa qeshnin dhe ishin Live në Facebook duke u argëtuar dhe luajtur me shpejtësinë për të lënë sa më shumë mbresa. Ai që po ngiste makinën ishte duke filmuar pamjen përpara tij teksa në sfond dëgjohen britma dhe të qeshura teksa djaloshi parakalon një mori makinash dhe motorrash gjithashtu por në fund gjatë një parakalimi ai humbet kontrollin dhe plagoset me një bordurë gjë e cila i sjell vdekjen atij dhe 2 shokëve të tij teksa njëri prej tyre arrin të mbijetojë deri më tani.