Ballina Bota Video + Foto/ Filmimet në makinë marrin sërish jetë, 3 të vdekur...

Video + Foto/ Filmimet në makinë marrin sërish jetë, 3 të vdekur në Indi nga përplasja tragjike

SHPËRNDAJE

Regjistrimet në video gjatë momentit që udhëtojmë janë vërtetë të dëmshme madje shume të rrezikshme për këdo që nget makinën teksa sot kemi zbuluar një tjetër fatkeqsi ku 3 të rinj kanë humbur jetën dhe vetëm njëri prej tyre ka arritur të shpëtojë.

Ata udhëtonin me makinën e shokut të tyre teksa qeshnin dhe ishin Live në Facebook duke u argëtuar dhe luajtur me shpejtësinë për të lënë sa më shumë mbresa. Ai që po ngiste makinën ishte duke filmuar pamjen përpara tij teksa në sfond dëgjohen britma dhe të qeshura teksa djaloshi parakalon një mori makinash dhe motorrash gjithashtu por në fund gjatë një parakalimi ai humbet kontrollin dhe plagoset me një bordurë gjë e cila i sjell vdekjen atij dhe 2 shokëve të tij teksa njëri prej tyre arrin të mbijetojë deri më tani.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakIsh-ministri i Drejtësisë largohet përfundimisht nga politika: Që sot e tutje do t’i përkushtohem terësisht…
Artikulli tjetër“Ne jemi çfarë hamë” , ja cilat janë ushqimet që parandalojnë të ftohtin dhe gripin