Ballina Bota VIDEO/ Momenti kur një Lamborghini Gallardo me vlerë 241 mijë USD bëhet...

VIDEO/ Momenti kur një Lamborghini Gallardo me vlerë 241 mijë USD bëhet për skrap brenda pak minutash

Një Lamborghini Gallardo Super Leggera, teksa ishte duke lëvizuar, papritur është mbuluar nga tymi dhe shoferit iu desh që të ndalojë menjëherë në anë të rrugës.

Pasi shoferi ka dalë, Lamborghini është përfshirë nga flakët, të cilat janë përhapur me shpejtësi duke shkrumbuar makinën e cila kushton rreth 241 mijë dollarë, plotësisht.

Ngjarja ka ndodhur në një nga rrugët e Washington-it në Shtetet e Bashkuara.

Menjëherë kanë shkuar në vendngjarje zjarrfikësit, që bënë të mundur dhe shuarjen e zjarrit. 

Zyrtarët e kompanisë janë duke punuar për zbulimin e shkaqeve të incidentit të papritshëm në super-makinën që s’kishte pasur ndonjë dëmtim.

 

Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakFOTO/ Rama me pushime në Dhërmi, takohet me Haradinajn në vilën qeveritare
Artikulli tjetërNdërron jetë babai i deputetit shqiptar, njoftimin e bën në greqisht