Ballina Bota (VIDEO) Ukrainë, shpërthim spektakolar nga toka, copa dheu dhe gurë në ajër

(VIDEO) Ukrainë, shpërthim spektakolar nga toka, copa dheu dhe gurë në ajër

Ky është momenti kur një tub nëntokësor shpërthen, duke dërguar copa dheu dhe gurësh në ajër, duke dëmtuar banesa dhe makina aty pranë.

Shpërthimi i fuqishëm i tubacionit të ujit ka ndodhur të hënën në kryeqytetin e Ukrainës në Kiev.

Shpërthimi spektakolar la gjashtë vrima katrore në tokë, ndërsa ujit dhe balta përmbytën rrugët.

Gurët dhe dheu janë ngritur në 6 kate apo 25 metra lartësi duke terrorizuar qytetarët që po kalonin në rrugë.

Autoritetet kanë paralajmëruar dëmshpërblim për banorët e prekur nga dëmet.

Mediat lokale raportojnë se shpërthimi i së martës ishte shkaktuar nga testimi hidraulik mbi tubat që u instaluan në vitin 1979.

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakAmerika i kundërpërgjigjet Koresë së Veriut, kryen testin e parë antiraketor
Artikulli tjetërBella Hadid, e mrekullueshme në set-in e ri fotografik për Bvlgari (FOTO)