Ballina Bota VIDEO+16/ Momenti i neveritshëm, gruaja e zemëruar bën m*tin në mes të...

VIDEO+16/ Momenti i neveritshëm, gruaja e zemëruar bën m*tin në mes të restorantit dhe ja plas në fytyrë kamarierit

Një video e shpifur që tregon një grua duke bërë një veprim të ulët brenda një dyqani është bërë virale në internet.

Pamjet filmike të kapura nga kamerat e restorantit kanadez tregojnë momentin kur një grua e zemëruar, bën nevojën e madhe dhe e gjuan në drejtim të stafit të restorantit.

Në video nuk duket qartë ndërsa feçet kanë goditur punonjësin e restorantit, por sipas mediave kanadeze thuhet se një pjesë e tyre e ka shënjestruar të riun.

Ende mbetet e paqartë arsyeja që e çoi gruan në fjalë drejt këtij veprimi, ndërkohë që ajo është shoqëruar në polici, por më pas është lënë e lirë, pasi do të procedohet në gjendje të lirë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook