Ballina Bota Galeri/ Zbulohen fotografitë e rralla të Princeshës Diana në plazh

Galeri/ Zbulohen fotografitë e rralla të Princeshës Diana në plazh

SHPËRNDAJE

Princeshë Diana, kishte edhe një pasion tjetër për të cilin nuk është folur më parë, detin.

Ajo kalonte shumë kohë në plazh, gjë e cila pasqyrohet dhe në fotografitë që pak kohë kanë që janë bërë publike.

Fotografitë  janë shkrepur në kohë të ndryshme por princesha ka qenë në çdo rast elegante.

no images were found

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakMinistria Financave kap “mat” administratën: Marrin raporte mjekësore për angazhime në fushatë
Artikulli tjetërEKSKLUZIVE/ Jeta super luksoze e Armina Mevlanit, zbardhen për herë të parë milionat që fiton dhe shpenzon brenda një viti (Dokumenti)