Ballina Bota Galeri/ Zbulohen fotografitë e rralla të Princeshës Diana në plazh

Galeri/ Zbulohen fotografitë e rralla të Princeshës Diana në plazh

SHPËRNDAJE

Princeshë Diana, kishte edhe një pasion tjetër për të cilin nuk është folur më parë, detin.

Ajo kalonte shumë kohë në plazh, gjë e cila pasqyrohet dhe në fotografitë që pak kohë kanë që janë bërë publike.

Fotografitë  janë shkrepur në kohë të ndryshme por princesha ka qenë në çdo rast elegante.

Comments

comments