Ballina Bota “ZOTI JU BEKOFTË TË GJITHËVE”/ President Trump lutet për banorët e Floridas,...

“ZOTI JU BEKOFTË TË GJITHËVE”/ President Trump lutet për banorët e Floridas, uragani “IRMA” po vjen

SHPËRNDAJE

Një nga uraganet më të tmerrshme vijon rrugën drejtë Floridës pasi goditi shumë ashpër Kubën. Tashmë po forcohet sërish dhe deri tani ka shkuar në kategorinë e katërt. 

Nëpërmjetë një statusi në rrjetet sociale Presidenti i SHBA, Donald Trump ka shkruar se të gjitha forcat do të jenë gati. Zoti ju bekoftë të gjithëve’, janë fjalët e tij.

Në Kubë nuk ka ngelur më asgjë ndërsa mësohet se gjithçka ka shkuar për dëm ndërsa i gjithë vendi ndodhet në një Blackout total.

Gati 1 e 4  e shtetit të Floridas është larguar nga vendi i tyre për shkak të urdhrit të largimit.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakVotat pro Ruçit/ Ish-deputeti i PD-së: Njihet miqësia që njerëzit e gruas së Bashës, kanë me Gramozin…
Artikulli tjetërVotat pro Ruçit/ Ish-deputeti i PD-së: Basha një lider cinik…