Publikohet libri i cili zbulon sekretin “e errët” nga Trump, të cilin Presidenti nuk e ka mirëpritur aspak, madje jo rrallë herë ka penguar botimin e tij.

Mesa duket libri i sapo publikuar nga gazetari Michael Wolff në lidhje me Trump, nuk është pritur aspak mirë nga Presidenti i SHBA-së.

Madje, ky i fundit mësohet të ketë tentuar disa herë pengimin e daljes së këtij libri, e cili e implikon atë në ngjarje dhe situata jo fort të këndshme.

Libri me titull “Fire and Fury”, “Zjarr dhe Zemërim”, përmban 200 intervista, ku flitet për Donald Trump.

“Plot me gënjeshtra, informacione të rreme që nuk ekzistojnë”, shkruan Trump në Twitter referuar librit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook