Pasi e ka rritur në vitin 2014 me një operacion, ajo së fundmi ka pranuar madhësinë e gjoksit të saj natyror dhe perfekt, dhe smund të ishte askush tjetër përveç bukuroshes Casey Batchelor.

Dhe mesa duket ajo është krenare me këtë gjë, pasi u pa e qeshur në një ditë plazhi në Portugali, të enjten ish-ylli i “Big Brother”, ka dhuruar pa dashje një shfaqje tejet provokuese me një veshje të zezë tek pushuesit në plazhin ku ajo po kryente stërvitjet e saj herët në mëngjes si një e fiksuar pas trupit model që ka dëshirë të ruaj. Gjoksi i saj bombastik dhe i bëshëm janë kapur tamam nga aparati teksa u fotografuan edhe të pasmet e saj seksi dhe të fryra.