Ka bërë mjaft bujë dje një status i psikologes dhe poetes Genta Kaloçi, ku shprehte gëzim që shkrimtarja Flutura Açka humbi djalin 18 vjeç.

Kaloçi shprehej se kjo është drejtësi dhe se shkrimtarja e meriton për shkak të bindjeve antikomuniste që ajo ka shprehur.

Pas këtij statusi u bë një zhurmë e madhe në rrjet dhe shumë përdorues të Facebook, kanë kritikuar psikologen me komente e ofendime.

Disa prej komenteve Kaloçi u ka kthyer përgjigje duke shpërthyer në ofendime e në të shara.

“Buçe e satëme e tyt eti shikoje në pasqyrë buçen”, “Bëni një pune te hajrit spermatozoide të prishura”, “Ik pirdhu e meso shqip”, “Foli vezorja e prishur” etj.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook