Bukuroshja Kate Upton, një ndër femrat më të bukura, është bërë nënë për herë të parë. Kate është e martuar me sportistin Justin Verlander dhe këtë javë kanë mirëpritur dhe foshnjën e tyre.

Modelja bukuroshe e ka dhënë vetë lajmin me anë të postimit të fotos së vogëlushit të saj. Edhe pse e vogël në një lidhje serioze, 26 vjeçarja është tepër e lumtur me familjen e saj.