Modelja bukuroshe me famë botërore Kendall Jenner ka festuar ditën e sotme. Ajo ka mbushur 22-vjeç.

Sa herë që ajo shfaqet kthehet në epiqendër të mediave rozë, kjo dhe falë bukurisë së saj magjepsëse, formave trupore fizike, por dhe fakti që është motra e Kim Kardashian.

Me rastin e ditëlindjes së saj, Kim Kardashian e ka uruar motrën e saj me fjalë të embla e plot dashuri përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Urime ditëlindjen @kendalljenner. Të dua shumë motra ime e ëmbël”, shkruan Kim në Instagram.

Por ajo që ka rënë në sy më tepër ishte fotoja e postuar bashkë me urimin e Kim, ku shfaqet bashkë me motrën tjetër të tyre Kylie duke treguar gishtin e mesit.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”265″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook