Pas një sërë ndryshimesh të bëra në Tiranë dhe Durrës, kanë vazhduar emërimet e reja në qytete të tjera si Shkodër e Gjirokastër.

Sipas burimeve, sot e kanë pasur radhën drejtoritë e Policive Kufitare, duke sjellë emra të rinj në pozicionin e shefave.

Emërimet:

Krenar Muça, shef i Policisë Kufitare në Shkodër

Idajet Hoxha, shef i policisë kufitare në Gjirokastër

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook