E ftuar në emisionin “Trokit” në In Tv këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Orgesa Zaimi, është bërë pjesë e një “loje që e la pa fjalë” këngëtaren nga gazetari Ermal Peçi.

Gjatë emisionit Ermali i tha Orgesës se bashkëshorti i saj i ka shkruajtur një kërkesë dhe dëshiron që këngëtarja këtë vit të bëjë fëmijën e tretë.

Seriozisht e keni, seriozisht je lidhur me Mentorin? Jam pa fjalë. Nuk jap kështu premtimesh, kam frikë, o maaaa”, tha Orgesa duke qeshur.

Më pas Ermali i tha Orgesës se e gjitha ishte një lojë nga ana e tij.