Wimbledon 2017 ka vijuar dhe duket se të gjithë përpiqen të fitojnë sa më shumë nga turneu. Casey Batchelor një nga yjet e reality show ka realizuar disa super poza ku tregon format e saj bombastike. Bukuroshja ka shfaqur fotot e saj në fillim të turneut ku është thuajse e zhveshur dhe në dorë mban një raketë tenisi.

Përpara disa kohësh modelja u përfshi nga komente negative lidhur me trupin e saj por ajo u shpreh se të kesh një gjoks të madh nuk është turp por një aset i cili mua më jep dhe më shumë vetbesim.