Oriola Marashi, modelja e njohur shqiptare e cila është bërë pjesë e klipeve botërore dhe shumë fansa të OTR po presin debutimin e saj në muzikë.

Por mesa duket nuk do të ndodhë, dhe arsyeja që ka bërë fansat të dyshojnë është fakti që ajo dhe Noizy nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Ndoshta reperi dhe modelja e njohur kanë pasur një “zënkë” mes tyre, por ende nuk ka konfirmim nga ana tyre.