Aktorja e njohur Ana Lika është mjaft e famshme jo vetëm për shfaqjet e saj në emisione humoristike por edhe si mbesa e Ingrid dhe Inis Gjonit.

Ana tashmë është protagoniste në emisionin “Dance With Me”, por shpesh përflitet nga mediat përsa i përket jetës së saj sociale.

Rudina Dembacaj i ka bërë një telefonatë suprizë Anës duke e bërë pjesë e emisionit “Mos i fol shoferit”.

Aktorja i është kthyer Rudinës me një fjalor banal, pasi nuk e dinte që ishte live.

Rudina: Çfarë po bën?

Ana: Hiç po rri, po ngrof p***in.

Rudina e mbyll telefonin

Pas kësaj ka reguar aktorja duke thënë:

“Besoj se e kuptuat njëherë e mirë që mua sduhet të më merrni kurrë me viva voce aq më tepër nëpër emisione”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook