Ky është momenti i pabesueshëm kur një nënë e zemëruar qëllon me sandale vajzën e saj me një preçizion që të lë pa fjalë.

Nëna e ndoqi vajzën e saj, pasi kjo e fundit u largua.

Ajo hoqi sandalen dhe pasi u mat goditi vajzën e saj, e cila ndodhej jo më pak se 30 metra larg.

Sandalja e goditur nga gruaja në fjalë e goditi vajzën në shpatulla, por distanca e madhe dhe preçizioni i gjuatjes ka tërhequr vëmendje mjaft të madhe në rrjetet sociale, duke bërë që video të bëhet mjaft virale.

Video është regjistruar në Meksikë dhe fillimisht u publikua në Twitter, ndërsa u shpërnda me shpejtësi brenda pak kohësh.