Një çift teper të shëndoshë u takua në një klinikë për humbje peshe rreth 11 vjet më parë.

Lee Sutton, 42 vjeç, dhe Rena Kiser, 39 vjeç, nga Misuri, të cilët peshonin 323 kg dhe 246 kg, kryen operacion në stomak për dobësimin e tyre, në mënyrë që të kryenin marrëdhënie seksuale normalisht.

Pas heqjes të gati gjysmës së peshës së tyre në 12 muaj ata më në fund ishin në gjendje të bëjnë seks për herë të parë që nga takimi 11 vjet më parë.

Lee shprehte kënaqësinë e tij në intimitetin e rigjetur, duke thënë: “Ne kurrë nuk kishim kryer marrëdhënie më parë, por tani po!”

Ndërsa kamerat filluan të kapnin udhëtimin e humbjes së peshës, pesha e tyre kishte arritur një nivel aq të rëndë sa Lee nuk mund të linte dot lehtë shtratin e tij dhe u mbështetur teRena për kujdes.

Përkthyer dhe përshtatur nga “DuaLajm.com”

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”806″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook