Të shpeshta kanë qenë rastet kur femrat i ekspozojnë të gjitha në publik, gjë e cila është kthyer në modë.

Ky fenomen është bërë virale, ku femrat dalin rrugëve me veshje provokuese dhe nuk i lënë vend imagjinatës.

Këto (zh)veshje i kalojnë kufinjtë e normales, edhe pse është një e drejtë e femrave për tu veshur si të dojë pasi jeton në një vend demokratik.

Ndoshta kërkoni të jeni në qendër të vëmendjes, por jo që ti ekspozoni format e juaja trupore kudo.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”774″ sortorder=”7980,7979,7981,7997,7982,7983,7984,7985,7986,7987,7988,7989,7990,7991,7992,7993,7994,7995,7996,7978″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook