Një e re është akuzuar nga policia pasi ka thyer shtëpinë e ish-të dashurit të saj dhe ka kërkuar seks, ndërsa me vete kishte një hanxhar.

Samantha Ray Mears, 19 vjeçe, u arrestua nga policia në qytetin e Great Falls pasi ish-dashuri i saj pretendoi se ajo kishte hyrë në shtëpinë e tij, ndërkohë që nuk ishte aty.

Teksa ka ardhur në banesë, burri pretendoi se ajo e detyroi të zhvishej dhe nisi të kryente marrëdhënie seksuale, duke mbajtur në dorë hanxharin.

Pasi mbaroi së bëri seks, ajo u ul lakuriq në shtrat, duke varur armën. Në atë pikë, viktima ishte në gjendje të merrte disa fotografi të saj, të cilat ia dorëzoi policisë si provë.

Sipas dokumenteve gjyqësore, vajza urinoi qëllimisht në shtratin e tij, sipas KFBB.

Nga ngjarja, i riu nuk pati ndonjë plagosje përveç një pickimi në krah.

Mears ka një histori abuzimi në familje, pasi ka goditur ish-të dashurin në fytyrë dhe ka tentuar ta mbysë atë.

Raportet e medias lokale tregojnë se çifti kishte qenë në një marrëdhënie për shtatë vjet.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook