Kayla Cadorna nuk i le vend imagjinates!

Fotoja e postuar ne rrjetet sociale po ben xhiron e botes, me nje pistolete ne doren e majte dhe ne shoqerine e mikeshes se saj komplet nudo ne vaske.

Gruaja e sulmuesit te Crystal Palace, Connor Wickham eshte pjese e grupit “Fuel Girls”, nje grup femrash qe krijojne spektakel seksi ne te gjithe boten ne formen e burleskut.