Real Madridi kërkon të bëjë çmendurinë vetëm për të nënshkruar me Salah.

Së fundmi, gazeta sportive “Goal” raporton se Florentino Perez është treguar i gatshëm për të ofruar Gareth Bale dhe Keylor Navas për shërbimet e anësorit egjiptian.

Duke cituar burimin nga “Diario Gol”, Salah pritet që t’i kushtojë Real Madridit plot 200 milionë euro.

Duhet të presim dritaren e transferimeve për kuptuar ofertën e çmendur të Real Madridit për Salah.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook