Kur gjithçka dukej se po shkonte mirë, Kanye West publikon këngën që i ka shokuar të gjithë me tekstin e saj, ku del një pah ndoshta një dëshirë e reperit që askush nuk e dinte.

Kanye, bashkëshorti i Kim Kardashian, shprehet se dëshiron të bëjë seks me 4 kunatat e tij.

Ka qenë DJ Clarck Kent, i cili i ka vënë në dukje rreshtat e Kanye West:

Ti ke mendime të sëmura? Unë kam më shumë se ty. Ti ke një kunatë me të cilën do të shkosh? Unë kam katër të tilla.”

Reperi i referohet motrave të Kim, Kourtney, Khloe, Kendall dhe Kylie.

Kjo ka bërë që fansat, por edhe përdorues të tjerë të rrjeteve sociale të shpërthejnë në kritika, që me sa duket përveç Kanye West, i janë drejtuar edhe Kim-it.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook