Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital në faqen e tij në “Facebook”.

Sipas qytetarit, në zonën e Librazhdit është ngarkuar dhe nisur një avion, ndërsa sipas Berishës aeroplani i vogël ka qenë i ngarkuar me drogë.

“Narkoflota në aktivitet të plotë”, e cilëson Berisha denoncimin me foto të qytetarit nga Librazhdi.

Postimi i plotë i Berishës

Narkoflota ne aktivitet të plotë!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

“Prsh doktor.në zonen elbasan librazht qëparë u ngarkua dhe nis 1 avjon.anonim të lutem”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook