Dyshimeve ju vjen fundi , ylli i Real Madritit, Cristiano Ronaldo do të bëhet baba së shpejti dhe jo thjeshtë i një fëmije por baba binjakësh.

Disa ditë më prë mediat aluduan për një shtatëzni të mundshme të së dshurës së tij Georgina Rodriguez, pasi në një foto të postuar nga Ronaldo, ku ajo dukej e ulur në divan me barkun e fryrë linte vend për dyshime. Megjithatë poza nuk ishte e qartë, ndaj u la si një lajm i pakonfirmuar.

Por tani të gjitha janë të qarta, ajo është fotografuar me barkun e fryrë teksa pushon në Korsikë së bashku me Ronaldon. R odriguez është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe po pret binjakë. Ronaldo dhe modelja janë në lidhje prej kohësh dhe së shpejt ata do të bëhen edhe prindër të dy fëmijëve. Çifti ka bërë pak ditë pushime, para finales së Ligës së Kampionëve që do të mbahet të shtunën.