Jemi mësuar ta shohim këngëtaren gjithmonë të kuruar deri në detaj. Një artiste e mirëfilltë me një vokal dhe me një pamje perfekte. Dafina Zeqiri ka habitur fansat e saj me një postim në instagram ku duket me dhe pa make up.

Jo vetëm që nuk ka komplekse për të treguar pamjen e saj por duket mjaft mire dhe pa pasur nevojë të vendosë grim. Before and after, e ka titulluar ajo foton e publikuar, për të vënë në dukje ndryshimin.