Kënga e saj, ‘Ring Ring’, me reperin Varrosi sapo është publikuar. E kemi fjalën për këngëtaren Dafina Zeqiri.

Ajo ka publikuar një foto në ‘Instagram’ ku shfaqet super seksi. Por duket që Dafi e ka inatin me dikë. Ajo shfaqet në foto me gishtin e mesit.

“Dy fjalë dhe një gisht”, shkruan këngëtarja përkrah fotos.