Home Dalin pamjet nga super festa, Saimir Tahiri e “djeg” për ditëlindje, shihni si ja merr këngës (VIDEO) Saimir Tahiri e ‘’djeg” për ditëlindje, fton emra të njohur të muzikës dhe ia merr vetë këngës

Saimir Tahiri e ‘’djeg” për ditëlindje, fton emra të njohur të muzikës dhe ia merr vetë këngës

Kryesore