Cristiano Ronaldo, është padiskutim një nga njerëzit më me ndikim në botën e sportit dhe jo rrallë herë është përfolur për lidhje me femra të njohura dhe ato vetëm për një natë në hotel.

Një tjetër histori ka dalë për yllin portugez. Historia e radhës është rrëfyer nga aktorja e filmave me “pullë të kuqe”, Angela White.

Vetëm dy ditë më parë Angela mbushi 33 vjeç ajo tha se ka pasur një romancë disa-orëshe me yllin portugez të Realit të Madridit.

U takuam në një festë në Sidney dhe në fakt isha unë ajo që flirtova e para me të. Pas feste, Cristiano më ftoi në suitën e tij dhe kaluam natën bashkë. Vetëm në mëngjes, në fakt ishte drekë, pasi u zgjuam shumë vonë, ai mësoi se kush jam unë dhe preferoi që të mos mbajmë kontakte”, rrëfeu Angela.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook