Modelja dhe ish-missi i njohur Xhensila Pere ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën ka treguar se ndodhet e shtruar në spital.

Ajo shihet të ketë vendosur një serum dhe mbi foto ka shkruar: “Plasi syri i keq”.

Megjithatë Xhensila ka shkruar së mbrëmjen e sotme do të jetë në garën e kërcimit së bashku me partnerin e saj këngëtarin Trim Jetullahu.

Konkurrentja e “Dance With Me”, ndërkohë është parë duke kërcyer nën shoqërinë e Bernardit dhe dyshohet se mes tyre ka lindur dicka.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook