Ka shkaktuar reagime të shumta në rrjetet sociale, dalja e kryeministrit Rama në studion e emisionit të Ermal Mamaqit.

Një prej tyre është edhe dekani i Fakultetit të Arteve të Bukura, prof. asoc. Ardian Isufi, i cili përmes një statusi në “Facebook” ka shpërthyer kundër moderatorit Mamaqi, teksa e cilëson këtë të fundit si “b*thëlëpirës të pushtetit”.

Statusi i plotë
“Edhe dielli ndriçon nëpër pellgje të ndyra, por nuk ndotet.” – Diogenes.
O ERMAL MAMAQI… O BYTHLËPIRES I PUSHTETIT… emisioni yt është i publikut dhe jo i menderes tënde… keshtu që mos perdor median publike per të Make Up-uar Ramën, sepse fatkeqësisht nga “ndotja mediatike” mbi fytyrat tuaja të deformuara dilni që të dy si portrete kllouni me bojatisje banale!

"Edhe dielli ndriçon nëpër pellgje të ndyra, por nuk ndotet." – Diogenes. O ERMAL MAMAQI… O BYTHLËPIRES I…

Gepostet von Ardian Isufi am Samstag, 5. Januar 2019