Programi i fundjavës, “Shiko kush luan”, vjen edhe këtë të shtunë plot argëtim e surpriza.

Në videon e postuar në Instagram, moderatorja Luana Vjollca na ka zbuluar dhe të ftuarit e kësaj puntate të cilët janë Ermal Mamaqi, Robert Berisha, Zaimina Vasjari, Ronela Hajati dhe Genc Salihu.

Me aq sa mund të kuptojmë nga spoti promovues, do të ketë gallata dhe të qeshura pafund.

Por ajo që bie në sy është deklarata e Zamina Vasjarit, ku shprehet se do t’ia falte tradhëtinë bashkëshortit të saj.