Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në  Fushë-Arrëz ku ka gjetur vdekjen një person. 

Viktima Eduart.D. ishte duke drejtuar një automjet që ka dalë nga rruga në aksin Qafë Mali – Fierzë.

Efektivët e policisë janë në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.