[ngg_images source=”galleries” container_ids=”42″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nga Spanja në Londër dhe anasjelltas, kjo ishte vera e Demi Rose si DJ në lokalet më të famshe të momentit. Bukuroshja ishte një nga të ftuarat speciale të këtij sezoni nëpër të gjithë eventet e ndryshme të ndryshme të showbizzit.

Tashmë vera ka mbaruar dhe bukuroshja ka vendosur të marrë disa pushime për veten e saj duke ikur në ishujt Cabo Verde në brigjet veri-perëndimore të Afrikës. Ajo është fotografuar teksa notonte së bashku me shoqen e saj.

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook