Ajo u bë e njohur në kohën kur ishte e dashura e reperit të njohur amerikan, Tyga.

Por pas ndarjes me të, modelja 22-vjeçare arriti të bëhej më e famshme se vetë reperi që e bëri të njohur.

Po flasim për seks-bombën britanike, Demi Rose, e cila numëron mbi 8 milionë ndjekës në rrjetin social “Instagram”.

Së fundmi, bukuroshja 22-vjeçare ka postuar një foto terësisht e zhveshur, duke “çmendur” kështu fansat e saj të shumtë.

Fotoja ka marrë mbi 300 mijë pëlqime brenda pak orësh si dhe mijëra komente.

View this post on Instagram

by @dannydesantos 🖤

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on