Ajo është një nga modelet më seksi në botë dhe nga më të përfolurat në mediat rozë.

Sa herë që ajo shfaqet bëhet “epiqendra” e mediave rozë dhe fansat çmenden pas bukurisë së saj sharmante dhe formave të saj vërtetë joshëse.

Po flasim për modelen e famshme 22-vjeçare, Demi Rose, e cila vazhdon të pozojë në rrjetet sociale foto provokuese dhe të nxehta.

Së fundmi modelja seksi ka publikuar në profilin e saj në Instagram, disa foto shumë sensuale, ku si gjithmonë shfaqet e mrekullueshme dhe mahnitëse, teksa tregon shpatullat, gjoksin dhe këmbët zbuluar poshtë një kompleti të zi.

Mesa duket ish e dashura e reperit amerikan Tyga, kërkon që me këto foto t’i bëjë me dije atij se çfarë ka humbur.