Një tjetër denoncim i fortë ka ardhur nga një qytatr anonim në facebook-un e ish-kryeministrit Berisha.

Denoncimi konsiston në zhdukjen e plot 613 kg kokainë e cila është kapur vitin e kaluar në Durrës.

Në mesazhin e tij qytetari shkruan se sipas tij droga është transportuar dhe shitur në shtetin italian.

Postimi i Saliu Berishës  

Denoncohet zhdukja e 613 kg Kokaine!
Transporti i tyre per ne Itali!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Zoti sali berisha pershendetje si Je mir ?Nuk e di a ke informacion per 613 kile kokain qe esht kapur ne 2018 ne durres Te gjitha jan nis ne itali dhe jan Shiitur te gjitha , di shum mir kush kamionist I ka trasportuar