Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar denoncimin e qytetarit dixhital i cili thotë se deputeti socialist Sadri Abazi po ndërton një vilë tek “Zogu i Zi” në Tiranë dhe “po na i bllokon dritarët të gjitha”, thekson qytetari.

Statusi i Berishës

Per Lal Plehun dhe narkodeputetet e Norieges nuk ka ligje. Shikoni si ju mbyll sy e dritare 26 familjeve mafiozi famoz Sadri Abazi me mbeshtetjen totale te Lal Plehut!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje. Doktor Berisha .Une qe po te shkruaj jam nje banor qe jetoj te rredh rrotullimi i zogut zi . Para nesh ka vilen .sadri abazi .ka 5 muaj qe punon brenda kesaj vile Tani sot kishte nxjerr nje tabel ku tregon lejen qe i ka dhen .lali Eri i bashkis po si ka mundsi qe jepen keto leje . Qe nuk plotson asnje kriter po na e bllokon dritaret te gjitha .Marrim ne tel policin bashkiake thon e ka me leje . Keshtu e ka ber shtetin ky Edvin rama .jemi 26 familje qe jetom ketu tani po e shikojm se cfar eshte te kesh pushtet dhe te jesh deputet si sadri abazi .ju lutem Doktor Berisha jemi te pafuqishem para ketyre Maskarenjve .po te sjell dhe ca foto ta shikosh se cfar behet te ju kemi besim qe mund ta ngresh zerin per kete shqetsim qe kemi me respekt nga familjaret e ketij pallati.”

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”938″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

LEXO EDHE:  Sali Berisha zbardh bisedën e plotë në takimin e parë që ka zhvilluar me Ramën

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook