Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një status në Facebook duke treguar se kush është personi i cili dekonspiroi operacionin e policisë për të arrestuar Klement Balilin.

Sipas Berishës, qytetari dixhital ka denoncuar shefin e policisë që informoi pronarin e kompleksit “Santa Quaranta” duke prishur operacionin që u bë për kapjen e tij.

Postimi i Sali Berishës:

Narkodrejtori që informoi Balilin!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema Doktor pasi lexova ne media informacionin e Shish per oficeret e implikuar per trafik droge dhe denkospirim te operacioneve policore shefi i komisariatit delvine esht Vangjel Xhavara i shkarkuar nga qeveria ton e PD dhe i rikthyer nga Edi shullazi sot ky polic trafikant esht oficer ne fushkruj .un te kam drg sms dhe me shpejt per kete person i cili prishi aksionin kundra Balilit disa her .”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook